SONOS
SONOS Kablosuz Multi-Room Müzik Sistemi
 
SONOS YAZ KAMPANYASI !!!
Nakit ödemelerde %10 indirim + ÜCRETSİZ Kurulum Fırsatı**
 

Sonos ile Her Köşede Kablosuz Müzik Keyfi

Müzik dinlemek istediğiniz her odada oluşturacağınız bölgeler ile, oturma odası, yatak odası, mutfak hatta bahçede aynı anda aynı müziği çalıp evinizde parti havası yaratabilir ya da aynı anda farklı müzikleri dinleyebilirisiniz. Hepsi kablosuz olarak evinizde kuracağınız SONOS ile mümkün.
 

SONOS Müzik Keyfi Mavi Denizlerde de Sizinle:

Teknenzde bulunan hazır ses sisteminize Sonos'u dahil edebilirsiniz.
 
Sonos Multi Room Müzik sistemi, istediğiniz tüm müzikleri teknenizin her köşesinde dinlemenizi ve kablosuz kumandası ile kontrol etmenize olanak sağlar.
 
Oluşturduğunuz bölgelerdeki ZonePlayer'ları elinizdeki Sonos kumandasını veya iPhone, iPod, iPad ve Android sistemli cihazları kullanarak kontrol edebilir, teknenizin her bölgesinde, hayatınızın her parçasına müziği dahil edebilirisiniz.

SONOS CONNECT: AMP (ZP120)                            425 €*

Sonos ZP120'nin dahili amplifikatörü sayesinde evinizdeki hoparlörleri güçlendirip kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ağın genişletilmesini sağlar.  

Dünyadaki Bütün Müziklere Erişin: Sonos, iTunes Kütüphanenizdeki müzikleri, online müzik servislerine ve dünya çapındaki internet radyolarına erişiminizi sağlar.  
 
Kablosuz Kolay Kurulum: Sonos net sayesinde, kablosuz olarak evinizde çok odalı (multi-room) bir müzik sistemini kolalıkla kurabilirsiniz.  
 
Sonosunuzu Kolayca Kontrol Edin: Sonos sisteminizi iPhone, iPad ve android tablet ve akıllı telefonlar üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz. 

SONOS CONNECT (ZP90)                                       295 €*

 

Herhangi bir müzik çalar veya ses sistemini RCA, Optik, COAX ses çıkışlarından Sonos ZP90'a bağlayarak evinizde kullanmakta olduğunuz Sonos sisteme dahil edin. Aynı zamanda kablosuz ağınızın genişletilmesiniz sağlar.
 
Dünyadaki Bütün Müziklere Erişin: Sonos iTunes Kütüphanenizdeki müzikleri, online müzik servislerine ve dünya çapındaki internet radyolarına erişiminizi sağlar.  
 
Kablosuz Kolay Kurulum: Sonos net sayesinde, kablosuz olarak evinizde çok odalı (multi-room) bir müzik sistemini kolalıkla kurabilirsiniz.  
 
Sonosunuzu Kolayca Kontrol Edin: Sonos sisteminizi iPhone, iPad ve android tablet ve akıllı telefonlar üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz.  

 

3. Proje Yönetimi

Proje Takibi: Proje süresince, saha içinde bulunarak işleyişi takip eden, mimari ekip ile birlikte, mobilya, elektrik, inşaat uygulayıcılarına gerekli bilgileri anında verebilen herşeyin projede belirlendiği gibi olmasını sağlayacak bir proje yöneticisi atıyoruz.
 
Kararlaştırılmış Proje Teslim Zamanı: Projede görev alan bütün ekipler ile devamlı iletişim halinde olarak gerekli çaba ve özen gösterilerek projenin belirlenen zamanda bitmesini sağlıyoruz.
 
Saha Toplantıları: Proje yöneticimiz, sizinle devamlı kontak halinde kalarak, sizin saha ziyaretlerinizde ve sonrasında işleyiş veya sorunlarla ilgili bilgilendirilmenizi sağlamaktadır.

4. Kurulum

Kablolama: Tüm kablolamalar bizim tarafımızdan veya diğer elektrik tesisat yüklenicisi tarafından bilgilendirilerek yapılmaktadır. Her iki durumdada tesisat aşaması bitmeden tüm kablolar tarafmızdan düzenli olarak test edilmektedir.
 
Ürün Siparişi ve Test: Sipariş edilmiş bütün ekipmanlar sahada konumlandırılmadan önce gerekli ön ayarlamalar ve testleri yapıldıktan sonra sahaya aktarılmaktadır.
 
Kablo düzenlemeleri: İnşaat işlemleri (sıva, boya) tamamlandıktan sonra kablolar düzenlenerek ve uçlarına gerekli konnektörler bağlandıktan sonra, test edilerek, ekipman kurulumuda hazır duruma getirilmektedir.
 
Ekipman Kurulumu: Hoparlörlerin, televizyonlarin, kontrol ünitelerinin ve diğer tüm ekipmanların kurulumu mühendislerimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

5. Devreye Alma

Sistem Programlaması: Bütün kontrol üniteleri sahada sizin özel istekleriniz göz önüne alınarak programlanır ve test edilir.
Sistem Optimizasyonu: Tüm ekipmanlar, özel test ve ölçüm cihazları yardımıyla yapılarak sistemden üst düzey performans alınacan şekilde optimize edilmektedir.
 
Sistem Bilgilendirmesi: Sizinle birlikte oda oda dolaşarak tüm sistemler hakkında bilgilendirmeler yapılır ve işlev tanımlamalarında belirtilmiş olan tüm fonksiyonların düzgün bir şekilde çalıştığına dair tarafınızdan onayı alınır.
 
Değerlendirme: Bir iki haftalık bir deneme süreci için sizi yeni sisteminizle başbaşa bırakıyoruz ve sonrasında herhangi bir değişiklik isteyip istemediğinizi ve değerlendirmenizi almak için sizinle tekrar iletişime geçiyoruz.
 

6. Teknik Destek

Kullanım Kılavuzu: Kişisel sisteminiz için özel hazırlanmış, sistemin nasıl çalıştığını anlatan kolay anlaşılan tüm detayları ve genel yapıyı içeren bir kullanım kılavuzu hazırlıyoruz ve garanti sertifikamızla birlikte size teslim ediyoruz.
 
Servis Kontratı: Aciliyet ve krtik durumlarına göre farklı servis cevap sürelerini içeren birkaç farklı kontrat anlaşmalarımız  bulunmaktadır. Acil servis hizmeti daha çabuk erişim gerektiren aydınlatma, ısıtma sistemleri veya daha esnek servis hizmeti gerektiren ses görüntü sistemleri gibi.
 
Takip Süreci: Sisteminize size teslim ettikten sonra belirli aralıklarla, sizinle iletişime geçerek gereksinimleriniz, memnuniyetiniz gereksinimleriniz takip edilmektedir.
Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. No:6C Levent Beşiktaş İSTANBUL
info@idesis.com.tr
Customer Services +90(212) 220 85 25
All Rights Reserved. © İdesis Mühendislik | www.idesis.com.tr digiclick dijital reklam ajansı