SMART HOME BUILDING AUTOMATION

Tüm evinizi tek bir dokunuşla kontrol edin.

Akıllı sistem entegrasyon teknolojisi, evinizde geçirdiğiniz zamanın kolay, rahat, keyifli ve güvenli olması için size yardım etmektedir. Giriş kapısının, aydınlatmların, ısıtma sisteminin, klimaların, güvenlik sistemlerinin, pencerelerin, panjurların, perdelerin, prizlerin hepsi kontrol sistemiyle iş birliği içerisinde ve size sadece bir tuş uzaklıkta olacaktır, üstelik evinizdeyken veya siz dünyanın herhangi bir yerindeyken.
Modern lüks evler, hırsız alarm sistemleri, yerden ısıtma sistemleri, kapı giriş sistemleri, eğlence sistemleri ve aydınlatma sistemleri ile donatılmaktadır. Tüm bu sistemler kendi başlarına bağımsız olarak çalışabilmelerine rağmen, Akıllı ev sistemleri teknolojisi ile, tüm bu sistemler bir araya getirilerek, elinizdeki dokunmatik ekran kumandalardan veya iPad iPhone cihazlarınızdan tek bir dokunuşla evinizi kontrol etmenizi sağlayarak bu sistemlerin yönetimini ve kullanımını daha kolay ve daha kullanışlı hale getirmektedir.
 
Akıllı ev sistemlerinde, entegre edilmiş farklı sistemler hep birlikte uyum içinde çalışmaktadır. Örneğin, telefon çaldığında, telefon sistemi müziği sessiz konumuna alır, sıcak yaz günlerinde perdeler evin soğuk tutulması amacıyla otomatik olrak kapanır veya çevre alarm sistemi bahçeye herhangi bir girşim olduğunu algıladığı anda kamera görüntüleri anında tüm TV ekranlarına aktarılarak gelişmiş bir uyarı sistemiyle, olay anında yapılması gerekenleri otomatik olarak uygulayacaktır.
 
Ev otomasyonu, aynı zamanda, tüm teknolojik ürünlerin gizlenebilmesine olanak sağlayarak evinizin iç tasarımının estetikliğini korumaktadır. Tüm elektronik cihazlar sadece siz onlara ihtiyaç duyduğunuzda ortaya çıkacaktır. Bizler özel mekanizma sistemleriyle, televizyonunuzu izlemediğiniz durumlarda gizlenmesini sağlayabilmekteyiz. Örneğin televizyonunuzu kapattığınızda çerçeveli çok şık bir aynaya dönüştürebilir veya televizyonunuzu bir tablonun arkasına gizleyebilir ya da özel tasarımlı bir kabin içerisine asansörlü bir sistem vasıtasıyla gömülmesini sağlayabilmekteyiz.
 
Birçok ev otomasyonu firmalarından farklı olarak, tüm otomasyon, ses görüntü, güvenlik sistemlerinin tasarım programlama ve kurulumunu %100 olarak kendi bünyemizde çözebilmekteyiz. Bu bize, kişiye özel tasarımda ve programlamada esneklik sağlamakta ve tüm servis hizmetlerinin kendi ekibimiz tarafından yapılmasından dolayı başka bir taşeron firmaya olan bağımlılığımızı kaldırmakta ve hizmet sürelerinde dışımızda oluşan gecikme ve sorunların oluşmasına engel olarak avantaj sağlamaktadır. Projenin gereksinimlerine, karmaşıklığına, bütçe ve estetik tercihlere bağlı olarak, Lutron, Berker, ABB, RedEye, RTI, Crestron, Control4, HAI ve Universal Remote Control (URC) kontrol sistemlerini kullanarak geniş bir marka yelpazesinde hizmet vermekteyiz.
Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. No:6C Levent Beşiktaş İSTANBUL
info@idesis.com.tr
Customer Services +90(212) 220 85 25
All Rights Reserved. © İdesis Mühendislik | www.idesis.com.tr digiclick dijital reklam ajansı