WHY US
Satış odaklı değil, çözüm odaklı hizmet…
İdesis, mühendislik tabanlı bir firma olmanın verdiği farklı açılardan bakabilme yeteneğiyle çözüm odaklı bir firma olarak hizmet vermektedir. Elektronik Mühendisliği eğitimi almış profesyonel kadrosuyla tüm ihtiyaçların karşılanabileceği mühendislik bilinciyle tasarlanan  tamamen kullanıcıya özel münferit projeler üretmektedir.
 
Vizyonumuz:
 
Firma sahibi Elektronik Mühendisi Ümit Sağlıcan, mühendislik lisans eğitimi sonrasında Akıllı Ev Bina Otomasyon Ses ve Görüntü sistemleri üzerine tecrübesini artırmak üzere, Londra da Design Logistics firmasında elektronik sistem tasarımcısı olarak görev yapmıştır. Bu süreç içerisinde Akıllı ev, ev sinema sistemleri gibi kişisel elektronik sistemleri tasarım ve uygulama sektörünün dünya üzerinde söz sahibi olan CEDIA (Custom Electronic Design Association) kurumundan alınan tasarım eğitimleriyle Elektronik mühendisliği ile bu özel alandaki bilgileri birleştirerek bilgi ve tecrübesini üst düzeye taşımış, İngiltere’nin birçok üst düzey projesinde görev alarak bu bilgi birikimini pratik anlamda uygulama fırsatını bulmuştur.
 
Misyonumuz:
 
İdesis Mühendislik, projedeki talepler için ürün seçilirken hiçbir markaya bağlı kalmadan en uygun ürünün en uygun fiyatlarla müşteriye sunulması misyon olarak belirlemiştir.
İdesis, Avrupa standartlarında sunulan hizmet anlayışıyla kısa zamanda birçok özel projeye imza atarak bu sektörde tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.
Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına, yurt içi ve yurt dışı eğitimlere ve fuarlara katılarak sektörü yakından takip etmeye devam etmektedir.
Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. No:6C Levent Beşiktaş İSTANBUL
info@idesis.com.tr
Customer Services +90(212) 220 85 25
All Rights Reserved. © İdesis Mühendislik | www.idesis.com.tr digiclick dijital reklam ajansı